DaikinJsme partnerem společnosti Daikin, pro získání označení Home C°mfort Expert jsme byli podrobeni přísnému procesu výběru a jsme dobře obeznámeni s produkty a technologiemi společnosti Daikin.

Značka Home C°mfort Expert představuje nejvyšší kvalitu Daikin odbornosti

Daikin program Home C°mfort Expert představuje speciální službu šitou na míru potřebám koncových zákazníků, konkrétně pro vás. Partneři, kteří byli společností Daikin označeni jako Home C°mfort Expert, byli podrobeni přísnému procesu výběru a jsou dobře obeznámeni s produkty a technologiemi společnosti Daikin. Na skladě mají všechny důležité Daikin jednotky vhodné pro domácí použití a pravidelně se účastní školení, jakožto i dalšího vzdělávání s cílem poskytnout vám ty nejlepší možné služby.

Kromě toho se mohou vždy opřít o technickou podporu společnosti Daikin a získat zvláštní ustanovení, záruky a podmínky pro reklamace, ze kterých vy jako zákazník máte přímý prospěch.

Nyní máte možnost vidět, že Daikin pro vás vyrábí výrobky nejvyšší kvality a naši Home C°mfort Experts vám vedle toho poskytnou tu nejlepší možnou podporu. Tyto kombinace vytvoří perfektní domácí prostředí.

Daikin Showroom

Dotkněte se, vyzkoušejte a zažijte naše produkty v našem showroomu, kde vám odborníci odpoví na všechny vaše dotazy a provedou vás při výběru nejlepší jednotky, která vám bude vyhovovat.

Speciální nabídky

Jako Home Comfort Expert partneři máme někdy zajímavé nabídky, speciální nabídky, které vám jiní Daikin prodejci nemůžou poskytnout. Tyto nabídky jsou různé, může jít o slevy, prodloužení záruky nebo speciální služby.

Kompletní servis

Když nás navštívíte , nejdete koupit jen produkt. Kupujete celý balíček služeb, který zahrnuje poradenství od odborníků, řešení na míru, odbornou montáž a dokonce i servis a údržbu. To je něco, co dostanete pouze u Home Comfort Experts partnerů.

Vysoce vyškolený personál

Jedním z přísných požadavků kladených na nás jako Home Comfort experty je neustálé vzdělávání. Všichni pracovníci, kteří vám pomáhají, jsou vysoce vyškolení odborníci s velmi profesionální znalostí produktů, což znamená, že vám budou schopni poradit v každé oblasti související s vaším domácím klimatem.
Copyright © 2023 THERMO spol. s r.o. Pardubice - Klimatizace a tepelná čerpadla Daikin. Všechna práva vyhrazena.