klimatizovat.cz
Společnost THERMO spol. s r.o. je certifikovaným obchodním a servisním partnerem DAIKIN - Home C°mfort Expert. Specializujeme se na dodávku, montáž a servis větrání, tepelných čerpadel, chladících a klimatizačních zařízení. Provádíme kompletní realizaci od návrhu po předání dle požadavků zákazníka, včetně veškerého zařízení a příslušenství na celém území České republiky.

Naše společnost THERMO spol. s r.o. byla založena v roce 1993 zápisem do obchodního rejstříku u krajského obchodního soudu v Hradci Králové.
IČO: 00529737  DIČ: CZ00529737

Specializujeme se na dodávku, montáž a servis větrání, tepelných čerpadel, chladících a klimatizačních zařízení

Provádíme kompletní realizaci od návrhu po předání dle požadavků zákazníka, včetně veškerého zařízení a příslušenství na celém území České republiky.

Poskytujeme autorizovaný záruční a pozáruční servis.

Nabízíme poradenství a kompletní dodávku všech typů klimatizací, chladících a mrazících boxů, tepelných čerpadel.

Prodej a servis chladniček a mrazniček

Prodej a servis veškerého chladícího zařízení pro komerční i nekomerční účely

Proškolení o údržbě zařízení a obsluhy zařízení.

Všichni naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni splňují vyhlášku 50 §8 a servisní pracovníci chlazení jsou proškoleni na ekologické zacházení s chladivy a servisní úkony v oblasti malého a středního chlazení. Máme vlastní revizní techniky včetně osvědčení provádět revize chladících zařízení nařízené Ministerstvem životního prostředí. Provádíme jak revize chladících zařízení, tak revize úniku chladiv na těchto zařízeních. Montáž a případný servis naše firma zajišťuje prostřednictvím mechaniků vyučených v centru chladící a klimatizační techniky v Kostelci nad Orlicí. Všichni pracovníci mají dlouholetou praxi v oboru.

Copyright © 2022 THERMO spol. s r.o. Pardubice - Klimatizace a tepelná čerpadla Daikin. Všechna práva vyhrazena.